Vyhraj 100 € od Bistro.sk

Každý, kto sa zaregistruje a odpovie na otázky v našom prieskume, bude zaradený do žrebovania. Žrebovanie prebehne v pondelok 20.11., kedy bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorý bude zverejnený na tejto stránke.

 Vyhraj 100 € od Bistro.sk

ilustračné foto: expres.sk

Text organizátora súťaže:

Zapoj sa do nášho veľkého gastroprieskumu a pomôž nám odhaliť, čo chutí Slovensku. Odpovedz na otázky a budeš v hre o voucher v hodnote 100 EUR na donášku jedla od Bistro.sk, ktoré oslavuje svoje 10. narodeniny.

Súťaž bude prebiehať aj v našom vysielaní – počúvaj pozorne rannú show Hemendex v termíne od 20.11. do 24.11. a zapoj sa do súťaže o voucher v hodnote 100 EUR na donášku jedla od Bistro.sk. Stačí poslať SMS na číslo 0905 612 612 po výzve moderátora a čakať na náš telefonát. Ak následne v súťažnom vstupe správne odpovieš na otázku, ktorú zadá moderátor, výhra je tvoja!

 

Koniec súťaže: 24. 11. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.