Vyhraj 1 pár topánok podľa vlastného výberu z predajní Office Shoes

Účastníci Hry musia urobiť fotografiu v topánkach z predajne Office Shoes alebo eshopu Office Shoes, využitím špeciálnych instagramových nálepiek priamo v predajni alebo sa odfotiť kdekoľvek a mať na nohách topánky z Office Shoes. Fotku musia nahrať na Instagram, zakliknúť sledovanie instagramového účtu @officeshoesslovakia a použiť nasledovné 3 hashtagy: #officeshoesgiveaway #oneplaceallbrands #officeshoesslovakia

Každý súťažiaci môže pridať viac fotografií a pridávať ich každý týždeň pri dodržaní vyššie uvedeného postupu. Vyhlásenie výhercov: Každý týždeň vyberieme použitím špecializovaného softwaru jedného výhercu, ktorý pridal fotku od pondelka 10:00 predošlého týždňa do nasledujúceho pondelka do 09:00.

Výhercu vyberieme každý týždeň pomocou aplikácie Random File Picker. Po tom, čo aplikácia vyberie výhercu daného týždňa, zverejníme názov účtu výhercu v poste na Instagrame, v Instagram Story a takisto na našom Facebookovom profile.

Vyhraj 1 pár topánok podľa vlastného výberu z predajní Office Shoes

Vyhraj 1 pár topánok podľa vlastného výberu z predajní Office Shoes

Kto sa môže Hry zúčastniť?
Hry sa môže zúčastniť ktokoľvek, kto splní všetky podmienky Hry uvedené vyššie, žije na území Slovenskej republiky a každý, na koho sa nevzťahujú pravidlá vylúčenia z Hry.

Kto sa Hry nemôže zúčastniť?
Hry sa nemôže zúčastniť žiaden zamestnanec spoločnosti Shoebox Slovakia s.r.o., ani ich blízki príbuzní, ani žiadna osoba, ktorá akokoľvek participuje na tejto Hre, ani ich blízki príbuzní.

Cena: 1 pár topánok podľa vlastného výberu z kolekcie Jar/Leto 2018 z predajní Office Shoes, každý týždeň žrebujeme jedného výhercu až do ukončenia hry. Táto hra nie je podporovaná, spravovaná ani nijako spojená s Instagramom.

23.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.