Vyberte najlepšie slovenské aplikácie a vyhrajte Google Pixel 7

Opäť prichádzame s ďalším ročníkom celonárodnej súťaže o najlepšie aplikácie zo Slovenska, ktoré je možné nájsť v obchode Google Play. Aj v tomto roku mohli vývojári prihlásiť svoje aplikácie do ankety v šiestich kategóriách a pripojiť sa tak k najlepším aplikáciám na Slovensku.

Anketu spúšťame práve teraz a osud aplikácií je len a len vo vašich rukách. Hlasujúci opäť rozhodnú, ktoré aplikácie sa stanú tými najlepšími. Do finále sa dostali tie najlepšie z každej kategórie.

Vyberte najlepšie slovenské aplikácie a vyhrajte Google Pixel 7

ilustračné foto: mojandroid.sk

Text organizátora súťaže:

4ka Android Code 2022: Vyberte najlepšie slovenské aplikácie a vyhrajte Google Pixel 7

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po dvanástykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 21.11.2022 do 31.12.2022. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je smartfón Google Pixel 7.

Koniec súťaže: 31. 12. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.