Vyber 2020 najväčších hitov a vyhraj skvelé ceny

Každý deň máš k dispozícii 10 hlasov pre rôzne pesničky – svojich favoritov tak môžeš podporiť každý deň. Hlasovať za jednotlivé skladby bude možné dovtedy, kým daný song neodznie v hitparáde. Finále hitparády vyvrcholí v piatok 14. februára popoludní, moderovať ho budú Mišo a Táňa.

Vyber 2020 najväčších hitov a vyhraj skvelé ceny

ilustračné foto:  expres.sk

Hitparádu, kde ani jedna skladba nezaznie dvakrát, spúšťame v sobotu 8. februára. Každý, kto aspoň raz zahlasuje a vyplní svoje základné kontaktné údaje, bude zaradený do žrebovania o bezdrôtové slúchadlá Apple Air Pods. Ak vyplníš vo formulári aj doplňujúce údaje, si v hre aj o 3 bluetooth reproduktory JBL Flip 4.

Minulý rok patrilo víťazstvo hitu Shallow, 2018 ovládli Hej, sokoly!. Tušíš, kto by mohol byť víťazom ročníka 2020? Tipni si správne a vyhraj parádnu elektrickú kolobežku Xiaomi! 

Koniec súťaže: 14. 02. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.