Vstávaj a vyhraj poriadne bohatú veľkonočnú nádielku s Teleránom

Blížia sa veľkonočné sviatky, vy však máte vďaka Teleránu jedinečnú možnosť získať bohatú nádielku už teraz. Máme pre vás pripravené naozaj príjemné prekvapenie . Až do Veľkej noci vám rozdáme výhry v súhrnnej hodnote 35 000 eur!

Vstávaj a vyhraj poriadne bohatú veľkonočnú nádielku s Teleránom

ilustračné foto:  telerano.sk

Sledujte od pondelka 23. marca do štvrtka 9. apríla Teleráno, zistite heslo dňa, pošlite kedykoľvek počas dňa SMS v tvare TELERANO na číslo 6667 a ste v hre. Ak vám zavoláme a poviete nám správne heslo, vyhrávate dennú finančnú výhru. V prípade, že vyžrebovaný divák nezdvihne telefón do 10 sekúnd alebo nevie správne heslo dňa, výherná suma sa pripočíta k výhre v nasledujúci deň.

POZOR – vždy ku koncu týždňa piatok 27.3, piatok 3.4 a štvrtok 9.4 budeme žrebovať výhercu, ktorý môže získať v dané dni minimálne 10 000€. Do tohto žrebovania budú zaradené všetky súťažné sms, ktoré prídu počas celého týždňa pred spomínaným dátumom. Ak v daný deň táto minimálna suma nepadne, presúva sa celá výhra z 27.3 na 3.4 a z 3.4 na 9.4.

Toto je jedinečná šanca na veľké výhry. Cena spätnej SMS je 1,60 eur s DPH. Súťaž technicky zabezpečuje A SMS s.r.o. Tú najbohatšiu veľkonočnú výslužku vám prináša jedine Teleráno!

Koniec súťaže: 09. 04. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.