Vojna o planétu opíc – vyhraj filmový balíček!

Od 13. júla prichádza do slovenských kín film Vojna o planétu opíc, ktorý začína dva roky po udalostiach predchádzajúceho filmu Úsvit planéty opíc.

Z inteligentného šimpanza Caesara (Andy Serkis) sa stal nespochybniteľný vodca rozrastajúceho sa spoločenstva opíc. V novom filme sa predstavuje v úlohe vojnového generála. Situácia v opičom klane, ktorý vedie Caesar je katastrofálna. Ich skupina ustúpila do lesov, kde sa stretávajú v bitkách s ľudskou armádou vedenou neľútostným plukovníkom McCulloughom (Woody Harrelson).

Straty opičieho spoločenstva sú obrovské a Caesar cíti bolesť z každej smrti. Stretáva sa s vlastnými temnejšími inštinktami a nastupuje na cestu pomsty, na ktorej sa stretne s plukovníkom v epickej bitke, ktorá určí, kto sa stane hlavným druhom, ktorý bude určovať ďalší osud tých druhých, porazených.

Vojna o planétu opíc – vyhraj filmový balíček!

Vojna o planétu opíc – vyhraj filmový balíček!
ilustračné foto: expres.sk

Vojna o planétu opíc – vyhraj filmový balíček!

Vyhraj filmový balíček! Stačí, keď správne odpovieš na súťažnú otázku a budeš zaradený do žrebovania.

Termín konania súťaže: do 16.07.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.