Vianočná súťaž s Kociky.sk

Milé naše mamičky a oteckovia, komu neposkočí od radosti srdce, keď sa povie Vianoce? A hoci sa nám niekedy zdá, že minuloročné tu boli len pred týždňom, okolitá vôňa perníkov, vianočného punču a zvuky zvončekov nás presviedčajú, že je opäť čas spomaliť, oddýchnuť si a čas venovať rodine a priateľom.

Kto však má deti, určite si dá záležať na tom, aby boli pre ne aj tieto Vianoce nezabudnuteľným zážitkom. Možno ste im počas roka neustále nakupovali výbavičku v našej predajni alebo ste u nás iba jednorazovo nakúpili darčeky, no nech ste sa našli v ktorejkoľvek skupine, ako poďakovanie za vašu vernosť sme si pre vás pripravili súťaž o krásne a hodnotné ceny.

Vianočná súťaž s Kociky.sk

Vianočná súťaž s Kociky.sk
ilustračné foto:  kociky.sk

Vianočná súťaž s Kociky.sk

Každý deň pre vás pripravíme jednoduchú otázku, ktorej odpoveď nájdete na našej stránke. Aby ste mohli byť zaradení do súťaže, je potrebné odpovedať správne a vyplniť vaše osobné údaje. Súťažiť môžete každý deň až do Vianoc, ale denne len raz s uvedením vašej mailovej adresy, tým zvýšite vašu šancu na výhru. Súťaž bude prebiehať od 1.12.2018 do 24.12.2018.

24.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.