Vianočná súťaž s AGEMom

Portál MôjAndroid.sk spúšťa veľkú vianočnú súťaž s AGEMom. Podobne ako minulý rok, aj tento sme si pre našich čitateľov pripravili súťaž, v ktorej jednému z vás splníme želanie. Stačí ak nám na stránke AndroidVianoce.sk dáte vedieť, čo by ste si priali pod stromček a ak sa na vás usmeje šťastie, my vám vaše želanie splníme.

Vianočná súťaž s AGEMom

Určite aj vy máte vysnívaný Android smartfón alebo tablet, ktorý by vás veľmi potešil, preto neváhajte a pridávajte svoje želania. Suťaž začína počnúc dnešným dňom (10.12.2014) a končí v utorok 23.12 o polnoci. Šťastného výhercu vyžrebujeme na Štedrý deň 24.12.2014, v rovnaký deň zverejníme jeho meno na stránke MojAndroid.sk. Želáme vám veľa šťastia.

 

[button-red url=“https://www.mojandroid.sk/vianocna-sutaz-agem-splnime-zelanie/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.