Vianočná súťaž o tri modely 3D puzzle

Stačí, ak vymyslíte báseň na tému „3D puzzle Vianoce“ alebo niečo s tým spojené (Vianoce, 3D puzzle, darčeky, vianočný stromček apod.).

Vianočná súťaž o tri modely 3D puzzle

Každá súťažná báseň, však, musí obsahovať aj názov našej stránky, tj. www.vykecajsa.sk a názov sponzora tejto súťaže, tj. eshop Ajťáci.sk – netradičné darčeky (www.ajtaci.sk). Rozsah a názov básní nechávame na Vás. Prosíme vás len, aby ste, pre lepšiu prehľadnosť, uvádzali rôzne názvy vašich básní. A nezabúdajte, že tento mesiac až tri najoriginálnejšie básne vyhrávajú. Za básne môžete hlasovať cez kolónku „facebook páči sa mi to“, ktorú nájdete pod každou básňou. Sedem básní s najväčším počtom „facebook páči sa mi“ bude zaradených do konečného výberu. Autori troch vybraných básní získajú 3 vybrané modely 3D puzzle úplne zadarmo. kompletnú ponuku 3D puzzle nájdete na:http://www.ajtaci.sk/produkty/3d-puzzle O víťazoch súťaže budeme rozhodovať spolu s naším sponzorom.

 

[button-red url=“http://vykecajsa.sk/sutaz_detail/121/Vianocna-sutaz-o-tri-modely-3D-puzzle-uplne-zadarmo/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.