Vianočná súťaž na Napady.Pravda.sk

Vianoce už klopú na dvere a treba sa na ne starostlivo pripraviť. Sme zvedaví na vaše praktické nápady do domácnosti i tipy na krásne drobnosti, ktorými si doma navodíte vianočnú atmosféru.

Neváhajte teda a pridajte na našu stránku Nápady.Pravda.sk váš nápad, návod, dekoráciu alebo tip do domácnosti či záhrady a zasúťažte si o hodnotné knižky. Ako na to? Je to jednoduché: vaše dielo odfoťte a zverejnite, a tým bude automaticky zaradený do našej každomesačnej súťaže. O víťazovi rozhodnú registrovaní používatelia stránok Varecha.sk a Nápady.Pravda.sk tým, že zahlasujú za príslušný nápad hviezdičkou.

Vianočná súťaž na Napady.Pravda.sk

Vianočná súťaž na Napady.Pravda.sk
ilustračné foto: varecha.pravda.sk

Vianočná súťaž na Napady.Pravda.sk

Do súťaže budú zaradené všetky nápady, návody či fotopostupy pridané používateľmi na stránku Nápady.Pravda.sk počas trvania súťaže. Súťaž vyhráva autor toho nápadu, ktorý počas trvania súťaže získal najväčší počet hviezdičiek. Súťaž prebieha počas celého mesiaca december 2017.

31.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.