Vianočná súťaž o 100 Normandských jedlí

Vianočná súťaž o 100 Normandských jedlí, ktoré prinesie osobne Dedo Mráz ku vám domov!

Súťažiacim sa môže stať fyzická osoba staršia než 18 rokov s doručovacou adresou na území Slovenskej republiky, ktorá si v dobe a v mieste konania súťaže v rámci jedného nákupu zakúpi 1ks džúsu Relax 1l (v prípade obchodného reťazca Tesco i sirup), pošle súťažnú sms a budete zaradený do súťaže o 100 Normandských jedlí najvyššej kvality aj s doručením.

Vianočná súťaž o 100 Normandských jedlí
Súťaž o 100 Normandských jedlí
ilustračné foto: dzusyrelax.sk

Vianočná súťaž o 100 Normandských jedlí

Výhra je: 100x normandská jedla, ktorú doručí osobne Dedo Mráz výhercovi domov. Výhra bude výhercovi doručená na adresu, ktorú výherca uvedie ako korešpondenčnú adresu. Všetky výhry budú distribuované najneskôr do 23.12.2015, pokiaľ usporiadateľ neurčí inak s ohľadom na priebeh distribúcie výhier.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/16 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.dzusyrelax.sk/sutaze“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.