Vianočná nádielka z Mecomu

Kalinka saláma, Ščipák humenský a Nitran saláma sú overenými stálicami obľúbeného dodávateľa kvalitných mäsových produktov spoločnosti Mecom. Vianočná mäsová kolekcia v tomto chutnom zložení, doplnená o darček v podobe kalendára plného skvelých receptov a vianočného vykrajovátka, podčiarknu sviatočnú atmosféru a vyčaria úsmev na tvári nejednej gazdinky, či gurmána. Rozmaznávajte svoje chute aj v novom roku 2016!

Vianočná nádielka z Mecomu

Vianočná nádielka z Mecomu
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o Vianočná nádielka z Mecomu

asúťažte si s nami a vyhrajte Vianočnú mäsovú kolekciu .  Odpovedajte na súťažnú otázku a piatich z vás, vyžrebujeme a odmeníme.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/22 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.woman.sk/vianocna-nadielka-z-mecomu/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.