Vianočná kniha mesiaca december

Aj nás zaujíma, čo ste počas roka nielen prečítali, ale aj zažili. Sme zvedaví na to, kto vás oslovil, zaujal, prekvapil, na čo ste sa tešili a z akej akcie ste si odniesli mnoho krásnych zážitkov. Preto sme sa rozhodli vytvoriť anketu, ktorá vďaka vám zmapuje to najlepšie z tohto roku predovšetkým na poli fantastiky, a to aj z tej zahraničnej.

Fantasy-Svet Awards 2016 predstavuje pomerne jednoduchú anketu. Tvorí ju 15 kategórií, v ktorých môžete nominovať či už svojho najobľúbenejšieho knižného recenzenta, najzaujímavejšieho debutujúceho autora, najokázalejší festival, alebo najfantastickejšiu grafickú novelu, ktorú ste mali možnosť od januára 2016 držať v rukách.

Vianočná kniha mesiaca december

Vianočná kniha mesiaca december
ilustračné foto: fantasy-svet.net

Vianočná kniha mesiaca december

Anketa sa skladá z dvoch kôl. V tom prvom vy, čitatelia, a my, redaktori FS-ka, vytvárame spoločný zoznam toho najzaujímavejšieho z tohto roku. V tom druhom si vyberáme definitívnych víťazov, a to spomedzi 8 nominovaných v každej súťažnej kategórii. Isteže, podobných cien či ankiet je veľa. Táto je však špeciálna hlavne tým, že pomôže predovšetkým nášmu portálu zorientovať sa vo vašom vkuse.

Termín konania súťaže: do 31.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.