Vianoce s Biodermou!

Posledná šanca na darček. Týmto určite nič nepokazíte.

Vianoce s Biodermou!

Vianoce už doslova klopú na dvere a vy ešte nemáte darčeky? Alebo ešte potrebujete dokúpiť pár drobností pre vaše polovičky a neviete si poradiť? Kvalitnou kozmetikou zaručene nič nepokazíte. Práve pre vás sme pripravili Vianočnú súťaž s Biodermou. Piatim z vás pošleme darčekový balíček, ktorý obsahuje micelárnu pleťovú vodu Sensibio H2O, čistiaci gél na každodennú hygienu suchej a atopickej pokožky Atoderm PP Moussant a zkludňujúca reštrukturalizačná starostlivosť Atoderm Intensive.

 

[button-red url=“http://www.markiza.sk/clanok/1781030?name_url=vianoce-s-biodermou“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.