Veľký jesenný výpredaj na dreviny a chovateľské potreby + súťaž

Do konca novembra veľký jesenný výpredaj na dreviny a chovateľské potreby, nakúpiť u nás tak môžete so zľavami až do – 50 %. 

oasis-oktober

Záhradnícky sortiment a potreby pre chovateľov

Novinkou v našom sortimente sú chovateľské potreby, kde zákazníkom ponúkame kompletný sortiment pre Vašich domácich miláčikov. Sortiment produktov je najširší pre psy a mačky, ale nájdete u nás aj veľa doplnkov a potrieb pre vtáctvo, ryby, terarijné zvieratá a samozrejme hlodavce.

pes-oasisV našej širokej ponuke nájdete kvalitné prémiové krmivá pre psov Royal Canin, Eukanuba, Eminent, Acana, Ontario v akciových cenách a s darčekmi podľa značky. Ďalej v e- shope nájdete búdy, pelechy, obojky, hračky, misky, reflexné vodítka, svetelné obojky a veľa maškŕt.
Pre mačičky máme krmivá Royal Canin, Eukanuba, Ontario Dax, ďalej nájdete pelechy, ležadlá, škrabadlá, inteligentné hračky, maškrty. Akvaristi tu nájdu akváriá, morské akváriá, fitre, ohrievače, akvarijné rastliny a všetko potrebné na údržbu akvárií.

Ku kompletnej ponuke samozrejme patria teráriá a faunáriá so všetkými potrebami pre teráriové zvieratká. Pre plazy a ostatné exotické zvieratká máme celý sortiment v akciových cenách.

Škrečky, morské prasiatka, myšky a zakrslé zajačiky sú najmenej náročné a aj pre nich ponúkame všetko potrebné k zvládnutiu ich úspešného chovu – od klietok, podstielok, vitamínov až po kompletné krmivá a zmesi.

V našej predajni nájdete aj zvieratká. Ponúkame akvarijné rybičky, korytnačky, andulky, zebričky, kanárov, korely a iné exotické vtáctvo, zakrslé králiky, škrečky, morské prasiatka, myšky a tiež terárijné živočíchy ako chameleónov, agamy či leguány ihneď k odberu .

Do konca novembra prebieha veľký jesenný výpredaj na dreviny a chovateľské potreby, nakúpiť u nás tak môžete so zľavami až do – 50 %. Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Súťaž a nákupný poukaz v hodnote 20€

nakupny poukaz 20€ oasis

 

Vyhodnotenie súťaže:

meno výhercu:

Dan Mikenda

 

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 20.10.2015 do 10.11.2015
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na webe.

PARTNER SÚŤAŽE:

OASIS s. r. o.

CENA:

Pre 1 výhercu 1ks nákupného poukazu v hodnote 20€ do predajne OASIS – Záhradné centrum Topoľčany, Stummerova 99, Topoľčany

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.