Veľkonočná súťaž

Pripravili sme pre našich zákazníkov jarnú súťaž o Veľkonočnú dekoráciu a výber ceny nechávame na Vás, teda našich návštevníkov aj zákazníkov.
Cenu pre výhercu vyberú návštevníci nášho e-shopu hlasovaním za jeden z naších produktov z kolekcie Veľkonočných dekorácii , a ten produkt ktorý získa najviac hlasov bude cenou pre výhercu súťaže !

Aktualizované: Cenou pre výhercu našej Veľkonočnej súťaže sa stáva na základe Vášho hlasovania s rozdielom počtu o jeden hlas: Dekorácia zajačik závesný s ID 1000150
Ďakujeme všetkým, ktorý sa zapojili do hlasovania a vybrali tak cenu pre výhercu. Každý kto má záujem zapojiť sa ešte do súťaže môže tak urobiť kúpou ľubovoľného produktu z nášho e-shopu.

Veľkonočná súťaž

Veľkonočná súťaž
ilustračné foto: gerhardshop.sk

Veľkonočná súťaž

Do súťaže je zapojený každý automaticky, kto uskutočnil, alebo uskutoční akú koľvek záväznú objednávku z našich produktov z celej našej ponuky všetkých kategórii ( Bytové doplnky, Módne doplnky, Dekorácie Veľká noc ) a ich pod kategórii, v našom e-shopu http://gerhardshop.sk v čase september 2015 až 18. marec 2016 !  Každá nová objednávka je užívateľovi opätovne zaradená do súťaže ako ďalšia účasť a pripočítaná k už zrealizovaným objednávkam.

Termín konania súťaže: do 18.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.