Veľkonočná súťaž s Herou

Aj vy už pomaly rozmýšľate, čo na Veľkú noc upiecť pre šibačov? Poradíme vám. Skúste chutné a lákavo vyzerajúce cupcakes. Určite nebudete ľutovať.
Navyše, ak teraz pridáte svôj recept na cupcakes na Varecha.sk, môžete aj vyhrať zaujímavé ceny. Vyskúšajte vo svojom recepte použiť Heru a možno práve vás spoločnosť Unilever odmení darčekovou sadou pomôcok na pečenie.

Veľkonočná súťaž s Herou. Pečte cupcakes a vyhrajte!

Veľkonočná súťaž s Herou. Pečte cupcakes a vyhrajte!
ilustračné foto: varecha.sk

Veľkonočná súťaž s Herou. Pečte cupcakes a vyhrajte!

Pridajte na Varecha.sk nový recept na cupcakes s použitím rastlinného tuku Hera alebo Hera maslová príchuť. Pri zadávaní receptu zakliknite prislušnú položku Súťaž Hera cupcakes, ktorou potvrdíte svoju účasť v súťaži. Recept musí byť zverejnený ako nový na Varecha.sk od 4. 3. 2016 do 28. 3. 2016.

Veľkonočná súťaž s Herou

Traja vyžrebovaní výhercovia získajú darčekovú sadu pomôcok na pečenie značky Tescoma v hodnote 30 €. Neváhajte a zapojte sa už dnes! Výsledky zverejníme do 1 týždňa od ukončenia súťaže.

 

Termín konania súťaže: do 28.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.