Veľká vianočná súťaž na KAMzaKRASOU.sk

Po roku sme tu opäť s našou VEĽKOU VIANOČNOU SÚŤAŽOU, prostredníctvom ktorej sa vám chceme poďakovať za vašu vernosť, priazeň a komentáre, ktoré nám každý deň zanechávate pri našich článkoch a rovnako aj na sociálnych sieťach.

Veľká vianočná súťaž na KAMzaKRASOU.sk o 34 cien v hodnote viac ako 4000 €

Veľká vianočná súťaž na KAMzaKRASOU.sk o 34 cien v hodnote viac ako 4000 €
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Veľká vianočná súťaž o ceny v hodnote viac ako 4000 €

Aj tento rok vás potešíme fantastickými výhrami, ktoré (dúfame) potešia každého z vás. Každého, kto sa zapojí do našej veľkej súťaže. Vďaka našim skvelým partnerom nájdete v súťaži 34 cien v celkovej hodnote viac ako 4000 €, ktoré budete môcť na KAMzaKRASOU.sk vyhrať počas celého decembra a my vám v januári spravíme druhé Vianoce. To však nie je všetko! O fantastický balíček produktov môžete súťažiť počas celého decembra aj na našich sociálnych sieťach (facebook a instagram), tak nás určite nezabudnite sledovať aj tam!

Keďže nám robíte veľkú radosť vašimi komentármi, tak dúfame, že vám touto súťažou urobíme rovnako obrovskú radosť. Preto sa od dnešného dňa môžete zapojiť do súťaže vyplnením súťažného formulára a odpovedaním na našu jednoduchú otázku. Súťaž prebieha celý december (do 31.12.2018)!

31.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.