Veľká vianočná súťaž o 11 fantastických cien

Na posledný mesiac v roku sme pre vás pripravili niečo naozaj špeciálne. V našej vianočnej súťaži odmeníme skvelými hodnotnými cenami až 11 receptov s fotografiou pridaných na Varecha.sk počas decembra!

Keďže príprava na vianočné sviatky a záver roka dáva každému poriadne zabrať, my na Vareche sme sa rozhodli vaše snaženie v kuchyni odmeniť. Stačí ak v termíne od 1. do 31. decembra (vrátane) pridáte na našu stránku nový recept aj s fotografiou a ste v hre o 11 fantastických cien.

Veľká vianočná súťaž o 11 fantastických cien

Veľká vianočná súťaž o 11 fantastických cien
ilustračné foto: varecha.sk

Veľká vianočná súťaž o 11 fantastických cien

Kto vyhráva?
Podmienkou účasti v súťaži je byť registrovaný na portáli Varecha.sk. 10 hodnotných cien vyhráva 10 receptov s fotografiou , ktoré budú na Varecha.sk uverejnené ako nové počas trvania súťaže a ktoré si pridá najviac užívateľov Varecha.sk do svojej kuchárskej knihy. Takže 1. cenu získa recept, ktorý v súťažnom termíne zaznamená najväčší počet uložení do kuchárskych kníh, 2. cenu recept s druhým najväčším počtom uložení a tak ďalej… Keďže výhry určujú počty uložení do kuchárskych kníh užívateľov Varecha.sk, čím skôr pridáte svoj recept, tým máte väčšiu šancu získať jednu z výhier.

Okrem 10 cien, o ktorých rozhodnú samotní užívatelia, máme pre vás ešte jeden bonus – špeciálnu 11. cenu – Cenu redakcie pre recept, ktorý vyberieme my tu v redakcii Varechy. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť a pridajte svoj recept čím skôr!

31.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.