Veľká vianočná súťaž na KAMzaKRASOU.sk o 51 cien

Po roku sme tu opäť s VEĽKOU VIANOČNOU SÚŤAŽOU, ktorou sa vám chceme poďakovať za vašu doterajšiu priazeň. Touto cestou sa chceme poďakovať, samozrejme, aj našim partnerom, ktorí s nami počas celého roka spolupracovali na rôznych projektoch a, samozrejme, aj za to, že nám poskytli výhry do tejto súťaže. Vďaka patrí aj našim redaktorkám, ktoré každý jeden deň pre vás pripravujú množstvo inšpirácií, tipov a trikov, receptov a kopec zaujímavých článkov na rôzne témy.

Veľká vianočná súťaž na KAMzaKRASOU.sk o 51 cien

ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Text organizátora súťaže:

Ako minulý, tak aj tento rok vás chceme za to všetko odmeniť, preto sme si pre vás pripravili veľkú vianočnú súťaž s KAMzaKRASOU.sk, v ktorej budete môcť vyhrať fantastické ceny, ktoré (dúfame) potešia každého. Vďaka našim skvelým partnerom máte aj tento rok možnosť vyhrať niektorú z 51 cien, ktorých celková hodnota je viac ako 3240 €. Stačí, ak sa zapojíte do súťaže, ktorá bude prebiehať počas celého decembra (od 1.12. do 31.12.2021) a my vám v januári spravíme druhé Vianoce.

 

Koniec súťaže: 31. 12. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.