Veľká vianočná súťaž EMEFKA o skvelé ceny

1.12 odštartovala naša veľkolepá vianočná súťaž, ktorú sme pre vás v tajnosti pripravovali niekoľko vyčerpávajúcich týždňov. Priatelia, verte nám – stálo nás to nemalé úsilie, no práve vy ste boli tou hnacou silou, vďaka ktorej sme tento projekt priviedli do úspešného konca. Každý z vás sa preto už od polnoci môže zapojiť do súťaže o hodnotné ceny od našich partnerov!

Ako na to?
Súťaž bude prebiehať na webovej stránke emefka.sk/vianoce od 1. – 24. decembra vo forme adventného kalendára. Počas celého adventu tak budete mať možnosť na našej stránke súťažiť, aby ste sa po jej ukončení ocitli medzi šťastnými výhercami, ktorí získajú špičkové ceny. Vašou úlohou bude otvárať v príslušné dni súťažné okienka, pod ktorými sa pre vás budú skrývať špeciálne vianočné príspevky dostupné len na tejto stránke. Za otvorenie každého okienka dostanete odmenu vo forme mincí, o hodnote ktorej budete mať pekný prehľad vo svojom súťažnom paneli. Pamätajte však na to, že okienka sa nedajú otvárať spätne.

LOGIKA JE VEĽMI JEDNODUCHÁ: 1 minca = 1 žreb. Preto, čím viac mincí máš, tým viac stúpajú tvoje šance v záverečnom žrebovaní!
POZOR! Okrem získavania mincí prostredníctvom otvárania okienok v adventnom kalendári, sú mince tiež náhodne ukryté kdekoľvek na našom webe a odmenu môžete získať aj kliknutím na špeciálne linky na našich sociálnych sieťach, ktoré budú mať len obmedzenú platnosť! Viac vám už neprezradíme, aby ste mali stále čo objavovať. Stačí, ak budete sledovať všetok náš obsah a žiadne mince vám neujdú!

Veľká vianočná súťaž EMEFKA o skvelé ceny

Veľká vianočná súťaž EMEFKA o skvelé ceny
ilustračné foto: emefka.sk

Veľká vianočná súťaž EMEFKA o skvelé ceny

Hlavným partnerom našej súťaže je spoločnosť MINI, ktorá do našej súťaže venovala hlavnú cenu –  štýlový automobil MINI na týždeň s plnou nádržou! Toto jedinečné auto s ikonickým dizajnom v sebe ukrýva špičkovú technológiu, najvyššiu úroveň bezpečnosti, kvality a spoľahlivosti. Ako víťaz hlavnej ceny si užijete jazdu na MINI, ktoré podčiarkne váš osobitý štýl a ktoré sedí na ceste rovnako dobre, ako motokára na dráhe. Okrem toho máte tiež možnosť vyhrať kolekciu doplnkov od MINI Lifestyle.

24.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.