Veľká vianočná anketa Dobrého jedla

Vianočné recepty nikdy nechutia lepšie, ako počas najkrajších sviatkov v roku. Vyberte si svoje obľúbené vianočné menu a ste v hre o fantastické ceny! Čas letí neuveriteľne rýchlo. O pár dní sú to opäť najkrajšie sviatky v roku – Vianoce! Čas, kedy v domácnostiach zavládne pokoj a stoly sa prehýbajú pod dobrotami od výmyslu sveta.

A práve v tomto predvianočnom období si redakcia Dobrého jedla pre vás pripravila VEĽKÚ VIANOČNÚ SÚŤAŽ. Súťaž trvá od 28. 11. do 15. 12. 2016. Vyhrajte jednu z fantastických cien, ktorá vaše Vianoce urobia ešte sladšími a dokonalejšími.

Veľká vianočná anketa Dobrého jedla

Veľká vianočná anketa Dobrého jedla
ilustračné foto: pluska.sk

Veľká vianočná anketa Dobrého jedla

Máte už premyslené, ktoré recepty tento rok oprášite a tie, bez ktorých by vaše Vianoce neboli Vianocami? Podeľte sa s nami o vaše zvyky a vyberte dobroty, ktoré na vašom štedrovečernom stole nesmú chýbať. Nezabudnite vyplniť formulár a ste v hre o perfektné ceny!
Výhercov vyžrebujeme 16. decembra 2016.

Termín konania súťaže: do 15.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.