Veľká súťaž o herný notebook Alienware 17 r3

Viacerí z vás, ktorí čítate tento príspevok, určite poznáte značku Alienware. Už dlhé roky nám prináša len to najlepšie v obalsti herných notebookov. Práve na našom portáli si budete mať možnosť zasúťažiť o tento nadupaný notebook s označením r3 a veľkosťou obrazovky 17 palcov s UHD rozlíšením. O výkon notebooku sa postará INTEL procesor SKYLAKE 6700HK, a sekundovať mu budú DDR4 pamäte s dnes už štandardnými 16GB. Grafický výkon má na starosti mobilná verzia kvalitnej nVidia GTX980M so 4GB RAM.

Samozrejme, nemôže chýbať dostatok voľného priestoru pre nainštalované hry. Kapacita 1TB HDD na dáta a rýchly SSD s veľkosťou 256GB vám na systém a aplikácie budú stačiť bez problémov. Nakoniec, aby sme nezabudli, ako OS poslúži Windows 10, vďaka ktorému si zahráte aj tie najnovšie pecky z herného sveta. Hodnota tohto herného giganta je cca 2500 eur.

Veľká súťaž o herný notebook Alienware

Veľká súťaž o herný notebook Alienware 17 r3 v hodnote 2500€
ilustračné foto: gamesite.sk

Veľká súťaž o herný notebook Alienware 17 r3 v hodnote 2500€

Súťaž bude prebiehať 3 mesiace. V októbrovom(58), novembrovom(59) a decembrovom(60) čísle magazínu Generation nájdete súťažné plagáty, ktoré budú obsahovať otázku. Na túto otázku musíte správne odpovedať v príslušnom súťažnom článku u nás na webe(teraz sa nachádzate v článku pre číslo 58). Otázka z magazínu číslo 58 musí byť zodpovedaná v súťažnom článku číslo 58 atď. Každý súťažný článok ostáva aktívny len po dobu, kým nevyjde nové číslo a nezverejníme novú otázku.

Žrebovať budeme LEN zo súťažiacich, ktorí stihli odpovedať v prvom, druhom, ale aj treťom súťažnom článku. Nestačí zodpovedať len jednu otázku. Každým ďalším číslom získavajú výhodu tí, ktorí sa stihli zapojiť do súťaže v čísle predchádzajúcom.

Súťaž bude ukončená 31.12.2016 a vyžrebovaná v priebehu nasledujúcich dní, najneskôr však do 7.1.2017. Výhru zašleme následne kuriérskou spoločnosťou výhercovi.

Termín konania súťaže: do 31.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.