Veľká STAR WARS súťaž

Hrajte o hviezdne ceny. Možnosť urobiť si „selfíčko“ s Yodom, stretnúť najväčších hrdinov ale aj zloduchov, pozrieť si autentické scény identické s filmom, doplnené o špeciálne efekty, nahliadnuť do kokpitu Millenia Falcon  – to všetko na vás čaká v Múzeu Star Wars Madame Tussaud´s v Londýne. Zapojte sa do našej súťaže odoslaním súťažného formuláru a s trochou šťastia  poletíte do Londýna alebo vyhráte niektorú z ďalších výhier. Nech vás sila sprevádza ;-)

Veľká STAR WARS súťaž
Veľká STAR WARS súťaž
ilustračné foto: kaufland.sk

Súťaž o výlet do múzea Star Wars Madame Tussaud´s do Londýna pre dvoch

1. cena

Výlet do múzea Star Wars Madame Tussaud´s do Londýna pre dvoch

Výhra zahŕňa: letenku do Londýna a späť, v Londýne transfer letisko/hotel/hotel/letisko, ubytovanie na 4 noci v 4 hviezdičkovom hoteli s raňajkami, cestovné poistenie, vstupenky do múzea Madame Tussaud´s v Londýne, darčekový poukaz v hodnote 1 000 eur do Disney obchodu (pre Disney obchod v UK, bez obmedzenia platnosti)

2. cena 

Originálna Star Wars digitálna maľba s podpisom autora. ©Ingo Römling, monočlánok, digitálna ilustrácia

3. – 10. cena

Darčekový balíček pre fanúšikov Star Wars v hodnote 50 eur

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/02 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kaufland.sk/Home/03_Tipy_a_zabava/005_Sutazte_vyhravajte/001_sutaze/003_StarWars/index.jsp“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.