Veľká predvalentínska súťaž

Milé dámy, túžite vyzerať šik a to nielen na Valentína? Zapojte sa do našej súťaže a máte možnosť vyhrať profesionálne líčenie na valentínsky deň spolu s poradenstvom, ako sa starať o pleť, aby bola zdravá, svieža a krásna. Hráte, samozrejme, aj o ďalšie ceny.

Veľká predvalentínska súťaž

Veľká predvalentínska súťaž
ilustračné foto: zdravie.sk

Veľká predvalentínska súťaž

Ako sa do súťaže zapojiť?
Pošlite nám váš tip, ako si predstavujete ideálny valentínsky darček alebo ideálne strávený valentínsky deň. Skrátka, čo očakávate od svojich polovičiek na Valentína a čím by vám spravili naozaj radosť. Veľmi sa tešíme na všetky vaše postrehy na adrese: redakcia@zdravie.sk. Do predmetu emailu, prosím, uveďte: VALENTÍN.

Spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme 5 z vás, ktoré od nás získajú krásne ceny. Súťaž prebieha od 25.1. do 3.2. 2016

1. cena: Valentínske líčenie od Alžbety Slezákovej spolu s poradenstvom starostlivosti o pleť a farebnou typológiou (k tomu pribalíme kozmetický balíček od Dermacol spolu s kozmetickou taštičkou Avene).

2. – 3. cena: Kozmetický balíček od Dermacol obsahujúci: Povzbudzujúca aromaterapia s liftingovým účinkom na okamžité vyhladenie jemných vrások. Intenzívna liftingová a remodelačná starostlivosť

4. – 5. cena Kozmetická taštička od Avene

Pozn. – poradenstvo a líčenie je možné absolvovať iba v Bratislave.

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.