Veľká narodeninová súťaž ZaMenej.sk

Pretieklo už mnoho vody v Dunaji, odkedy sme tu, na Dunajskej ulici pripravili prvú ponuku. 6 rokov je významný vek, kedy deti vstupujú do školského sveta. V živote zľavového portálu 6 rokov znamená tisíce ponúk, desaťtisíce ušetrených eur a nespočetné množstvo spokojných zákazníkov.

Naše narodeniny sú preto práve o vás – našich spokojných zákazníkoch. Ako poďakovanie za vašu vernosť sme pre vás pripravili neopakovateľnú honbu za „zlatým“ pokladom. Veríme, že podľa našej mapky nezablúdite a nájdete tú správnu cestu k výhram ako z rozprávky.

Veľká narodeninová súťaž ZaMenej.sk

Veľká narodeninová súťaž ZaMenej.sk
ilustračné foto: zamenej.sk

Veľká narodeninová súťaž ZaMenej.sk

Prihláste sa do našej Veľkej narodeninovej súťaže a staňte sa jedným z mnohých výhercov zaujímavých cien. Losovať budeme celých 36 dní, takže sa je na čo tešiť. Užite si leto nielen za menej, ale tentoraz dokonca úplne zadarmo! :)

 

Termín konania súťaže: do 15.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.