Veľká narodeninová súťaž ZaMenej.sk

My oslavujeme, vy vyhrávate! ZaMenej.sk oslavuje už svoje 8. narodeniny a pre vás to znamená až 88 neodolateľných cien, s ktorým bude toto leto nezabudnuteľné.

Ako poďakovanie za vašu vernosť sme pre vás spolu s našimi partnermi pripravili Veľkú letnú narodeninovú súťaž. Zapojte sa a tešte sa na skvelý pobyt v Tatrách, v Rakúsku či adrenalínový rafting alebo poznávacie zájazdy. Držíme palce a veríme, že 8-mička vám prinesie šťastie. :)

Veľká narodeninová súťaž ZaMenej.sk

Veľká narodeninová súťaž ZaMenej.sk
ilustračné foto:  zamenej.sk

Veľká narodeninová súťaž ZaMenej.sk

Náš portál začal svoju činnosť v roku 2010 – ako prvý portál hromadného nakupovania/zľavový portál na Slovensku a za uplynulých 8 rokov ste u nás nakúpili už bezmála milión kupónov na všetky rôzne služby a tovary. Ďakujeme vám za vaše nákupy, dôveru a veríme, že aj počas nasledujúcich rokov budeme miestom vašich výhodných nákupov.

24.09.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.