Veľká letná fotosúťaž 2016 o 31 skvelých cien

Opäť je tu leto, čas prázdnin, dovoleniek, oddychu a nových zážitkov. Podeľte sa o vaše zážitky s nami. Ukážte nám ich. Ukážte nám, čo robíte, ako sa zabávate, ako oddychujete, skrátka, ako trávite svoj letný čas. Chceme však tiež vidieť, že aj vy myslíte na nás.

Redakcia ZDRAVIE.sk vyhlasuje veľkú letnú fotosúťaž. Pošlite nám vašu foto, ako trávite leto. Je to na vás, či bude zo športu, oddychu, návštevy prírody či niečoho celkom iného. Podmienkou je, že na fotke bude nápis ZDRAVIE.sk. V akej podobe to bude, to pokojne necháme na vás. Veríme, že nás vaša kreativita nesklame. :-)

Do súťaže sa oplatí nielen zapájať, ale aj hlasovať. Odmeňujeme totiž aj tých, ktorí zahlasujú za svojich favoritov.

Veľká letná fotosúťaž 2016 o 31 skvelých cien

Veľká letná fotosúťaž 2016 o 31 skvelých cien
ilustračné foto: zdravie.sk

Veľká letná fotosúťaž 2016 o 31 skvelých cien

1. cena: Víkendový pobyt pre 1 osobu na zdravom FIT & HEALTHY víkende v Nízkych Tatrách, ktorý sa bude konať 18.-21.8.2016.
2. cena: Vstup na cvičebný seminár školy silového a kondičného tréningu KB5 Slovensko pre 2 osoby podľa vlastného výberu.
3. cena: Poukaz na kurz od ALCHÝMIA KRÁSY (všetko pre vašu krásu z prírody) podľa vlastného výberu.
4. – 8. cena: Poukaz na nutričné poradenstvo podľa chémie vášho tela.
9. – 13. cena: Coolpad Big Boy – externá nabíjačka ideálna na leto, k vode či do prírody.
14. – 16. cena: Balíček intímnej hygieny Lactacyd

Termín konania súťaže: do 31.07.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.