Veľká jesenná súťaž so Svetom Bedničiek

1. cena: slovenské ovocie a zelenina z fariem na celý týždeň zdarma (doručenie až k Vám domov)

Ovocie a zelenina na celý týždeň od slovenských farmárov aj s bonusom: balíčkom čerstvých EKO byliniek od známej a skúsenej pestovateľky byliniek! Niet nad farmárske ovocie: je pestované prirodzene, nerýchlene, bez zbytočnej chémie, ako to kedysi robili naši starí rodičia, čo sa výrazne prejaví aj na intenzívnej, pravej chuti ovocia a zeleniny.

2. cena: Balík 3kg čerstvých exkluzívnych farebných paradajok s čerstvými bylinkami od pani Benčekovej

Balíček farebných slovenských paradajok priamo od farmára, ktoré sú chuťovo aj farbou unikátne: v balíčku nájdete aktuálne dostupné sezónne druhy, môže ísť o čokoládové, žlté, pásikavé a červené paradajky (podľa aktuálne dostupných), a ako bonus čerstvé EKO bylinky od známej a skúsenej pestovateľky byliniek!

Veľká jesenná súťaž so Svetom Bedničiek o farmárske potraviny

Veľká jesenná súťaž so Svetom Bedničiek o farmárske potraviny na celý týždeň s doručením až domov!!
ilustračné foto: zdravie.sk

Veľká jesenná súťaž so Svetom Bedničiek o farmárske potraviny

Trvanie súťaže od 26.09.2016 do 09.10.2016. Zaradenie do žrebovania a zaslanie výhry je podmienené:

Vyplnením súťažného formulára.Do súťaže je možné sa prihlásiť len raz! Poskytnutím platných údajov potrebných na zaslanie výhry: meno, priezvisko, ulica, číslo domu, mesto, PSČ. Do súťaže sa môžu zapojiť iba osoby s platnou adresou na území Slovenskej republiky.

Termín konania súťaže: do 09.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.