Veľká jarná súťaž o koreniny s dlhoročnou tradíciou

ŽenskýWeb v spolupráci so značkou VIDO si pre vás pripravili veľkú jarnú súťaž o koreniny s najdlhšou tradíciou. Získajte balíčky kvalitných slovenských korenín a racioproduktov!

VIDO: Slovenské koreniny s najdlhšou tradíciou
Spoločnosť VAUBEX je stredne veľká obchodná spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 2009. Začiatkom roka 2013 prevzala obchodnú značku VIDO, pod ktorou predáva a distribuuje koreniny a koreniace zmesi, ako v malospotrebiteľských tak aj v gastro baleniach. Táto značka je na slovenskom trhu zavedená od roku 1996. Postupne sa sortiment tejto značky rozšírili o balenia základných strukovín, trstinového cukru a kakaa.

Kvalitné rybacie výrobky a racio výživa
V poslednom období sa spoločnosť prispôsobila požiadavkám trhu a do sortimentu zaradili aj výrobky racionálnej výživy. Ďalej ponúkajú rybacie konzervy vyššej kvality a gramáže od Lotyšského výrobcu RIGA GOLD. Ich výnimočnosť spočíva aj v ich balení, ktoré je prehľadné a tak vidíte, čo si kupujete.

Veľká jarná súťaž o koreniny s dlhoročnou tradíciou

Veľká jarná súťaž o koreniny s dlhoročnou tradíciou
ilustračné foto:  zenskyweb.sk

Veľká jarná súťaž o koreniny s dlhoročnou tradíciou

Chceli by ste si doplniť do vašej kuchyne produkty značky VIDO? Teraz máte jedinečnú možnosť!  Jediné, čo pre to treba urobiť je zaslať nám fotografiu, ako pracujete s koreninami VIDO, k tomu pridať zaujímavý recept, ktorý s nimi radi pripravujete a ste v hre!

Traja z vás získajú rôzne druhy balíčkov korenín a racioproduktov. Ten najlepší recept bude odmenený tým najväčším darčekovým balíkom a taktiež zverejnený na ŽenskomWebe spoločne s fotografiou kuchtíka. Neváhajte a zapojte sa!

30.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.