Veľká jarná súťaž (2015) s DigitalPortal.sk

Jar je v plnom prúde a my sme sa rozhodli zorganizovať veľkú jarnú súťaž. Redakcia DigitalPortal.sk prináša v spolupráci s partnermi atraktívnu súťaž so skvelými cenami! V hre je celkovo 16 cien – dva tablety, smartfón, prenosné reproduktory a slúchadlá, navigácie, základná doska a ďalšie príslušenstvo v celkovej hodnote viac než 1200 eur!

Podobne ako aj minulý rok, aj teraz prináša DigitalPortal.sk jarnú súťaž o skvelé ceny. Denne publikuje novinky, recenzie, návody, tipy a triky, reportáže a trendy články pre čitateľov, zo sveta IT. Celkovo máme už viac než 3100 vypublikovaných článkov, a 75000 UIP návštev mesačne. Organizátorom súťaže je DigitalPortal.sk, sponzormi sú spoločnosti: Allview, DSI Slovakia, Sygic, D-Link, Gigabyte, Zalman, Prestigio, Cherry, Supermobily.sk, Trust a Urban Revolt.

Veľká jarná súťaž (2015) s DigitalPortal.sk

ilustračné foto: digitalportal.sk

Súťaž s DigitalPortal.sk

Ceny v súťaži:

1. miesto: Tablet Allview Viva i10G
2. miesto: Smartfón Allview V1 Viper S4G
3. miesto: Prenosný reproduktor JBL Charge II
4. miesto: Tablet Allview Viva H8 LTE
5. miesto: Bezdrôtové slúchadlá JBL Synchros E40 BT
6.-7. miesto: Prenosný reproduktor JBL GO
8.-10. miesto: Navigácia Sygic pre celú Európu
11. miesto: Extender D-Link DCH-M225
12. miesto: Základná doska Gigabyte H81M-HD3
13. miesto: Externý box Zalman ZM-VE300
14. miesto: Powerbank Prestigio PBC02080BK
15. miesto: Set klávesnice a myšky Cherry DW3000
16. miesto: Slúchadlá Urban Revolt Mobi + retro mikrofón Trust Elvii


 

[button-red url=“http://digitalportal.sk/velka-jarna-sutaz-2015-s-digitalportal-sk/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.