Valentínske vyznanie vám prinesie skvelé ceny

Valentín je za dverami a ak máte po boku toho pravého alebo tú pravú, netreba nenechávať nič na náhodu. Je to sviatok zamilovaných, ktorý si zaslúži čosi extra, a tak sme pre vás pripravili skvelú súťaž. Môžete ňou vyznať svoju lásku a tiež získať trendové ceny.

Témou našej súťaže je VALENTÍNSKE VYZNANIE a je venované vašej drahej polovičke. Napíšte, čo by ste jej alebo jemu chceli povedať, odkázať alebo sľúbiť a pridajte fotografiu. S vašou pomocou vytvoríme na Wande zamilovanú atmosféru, ktorú zavŕši deň sv. Valentína.

Valentínske vyznanie vám prinesie skvelé ceny

O čo hráte?
1. cena: Balíček kozmetiky Eucerin v hodnote 50€
2. cena: Trendový náhrdelník v hodnote 20€
3. cena: Trojica knižných noviniek
4. cena: Knižná novinka
5. cena: Darčekové predmety Wanda.sk

 

 

[button-red url=“http://wanda.atlas.sk/sutaz-valentinske-vyznanie-vam-prinesie-skvele-ceny/zabava/pele-mele/843928.html“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.