Valentínska súťaž o Milka balíčky

Zapojte sa do súťaže od firmy Mondelez International a vyhrajte balíček Milka čokolád.

I keď sa hovorí, že lásku by sme mali oslavovať neustále, len jeden deň v kalendári je oficiálnou oslavou všetkých zamilovaných. Podľa prieskumu, ktorý uskutočnila Milka v súvislosti s blížiacim sa 14. februárom, je Valentín sviatkom, ktorý si viac pripomínajú Slováci (55 %) ako naši susedia Česi (38 %). Trochu prekvapujúcou je však najmä skutočnosť, že muži oslavujú sviatok zamilovaných vo väčšej miere (48 %) ako ženy (41 %). Čo sa skrýva za týmto netypickým pomerom je otázne, faktom však zostáva, že zabudnúť obdarovať nežnú polovičku čo i len drobným darčekom v podobe jemnej čokolády je vzťahové faux pais.

Valentínska súťaž o Milka balíčky

Valentínska súťaž o Milka balíčky
ilustračné foto: damskajazda.sk

Valentínska súťaž o Milka balíčky

Potešte svojich blízkych a vyhrajte pre nich najsladší darček. Stačí, ak nám napíšete meno svojej lásky, pre ktorú by ste balíček chceli vyhrať. Pondelok 8.2.2016 o 10:00 vyžrebujeme piatich výhercov, ktorí od nás dostanú sladký Milka balíček.

Termín konania súťaže: do 8.02.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.