Uži si sviežu jazdu spolu s mentos

Osviež sa mentoskami a vyhraj ceny, s ktorými to v lete rozbehneš za hranice svojich predstáv. Uži si sviežu jazdu na ikonickej Vespe Primavera E125 alebo sa zvez na vlne obľúbenej hudby s bezdrôtovými slúchadlami JBL. Daj si Mentos a objavuj nepoznané!

Uži si sviežu jazdu spolu s mentos

ilustračné foto:  mentos.sk

Text organizátora súťaže:

ODŠTARTUJ LETNÉ ZÁŽITKY

V dvoch sa to lepšie ťahá. A Vespa Primavera E125 je ten najlepší parťák. Zažiješ s ním nezabudnuteľnú jazdu! Objavíš nepoznané, prečistíš hlavu a prídeš na svieže myšlienky. Pohodlne ťa zavezie kamkoľvek si budeš priať. A navyše v štýle! Táto legenda medzi skútrami totiž pristane každému. Pridaj plyn a vyraz za hranice svojich predstáv. Už vieš, kam to bude?

OSVIEŽ SA NA VLNE HUDBY

Vypočuj si svoje obľúbené skladby, podcast alebo si napríklad zatelefonuj s kamošom. Už žiadne otravné káble a boľavé uši od štupľov! Iba kvalitný a bezdrôtový zvuk, čo ťa nikdy neobmedzí v pohybe. Nalaď sa na tú správnu nôtu so slúchadlami JBL Tune 510BT a vyraz v ústrety novým zážitkom v rytme sviežej hudby.

Koniec súťaže: 07. 07. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.