Upratujte s FINOM rýchlo a efektívne

Krátke dni a chladnejšie počasie napovedajú, že Vianoce sú za dverami. Súčasťou vianočných príprav je tiež nie príliš obľúbené upratovanie. Pokiaľ nechcete touto činnosťou strácať viac času ako je nutné, zvoľte si pomocníkov, vďaka ktorým spravíte poriadok rýchlo a efektívne.

Upratujte s FINOM rýchlo a efektívne

Upratujte s FINOM rýchlo a efektívne
ilustračné foto: zenskyweb.sk

Upratujte s FINOM rýchlo a efektívne

Siahnite po produktoch značky FINO. Upratovanie vám uľahčí napr. univerzálna utierka z mikrovlákna, s ktorou môžete omyť všetky povrchy a to vrátane citlivého dreva a skla. Vďaka materiálu z mikrovlákna si môžete byť istý, že ich žiadnym spôsobom nepoškodí. Ďalšou výhodou je, že utierka za sebou nezanecháva žiadne vlákna. Čistota jedným ťahom!

Vyhrajte balíček, pre čistú a voňavú domácnosť, ktorý obsahuje produkty značky FINO a vôňu do interiéru. Výhercu vyžrebujeme v utorok, 5.12. 2017!

04.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.