Upratovanie nebolo nikdy jednoduchšie

Nemusíme si klamať, upratovanie nepatrí medzi činnosti, ktoré by sme radi dobrovoľne vyhľadávali a užívali si ich. Keď si však na to vezmete šikovných a účinných pomocníkov, môžete si aj upratovanie užiť. Vyskúšajte nové prémiové spreje Cif Power & Shine proti odolnej špine v kuchyni aj kúpeľni a všetko s noblesou zvládnete.

Upratovanie nebolo nikdy jednoduchšie

ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o nové prémiové spreje Cif Power & Shine

Súťažte a vyhrajte balíček produktov, ktoré sú na obrázku.  Odpovedajte na súťažnú otázku a troch z vás, vyžrebujeme a odmeníme.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/08 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.woman.sk/upratovanie-nebolo-nikdy-jednoduchsie/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.