Ukážte, aký ste fanúšik hranolčekov a vyhrajte!

Hrnaolčeky milujeme všetci! Pre ich vôňu, chuť, chrumkavosť a chvíle, ktoré pri nich zažívame. S hranolčekmi nikdy nie sme sami a vždy si ich vieme vychutnať do posledného sústa. Ste fanúšik hranolčekov McCain? Tak sa ukážte, odpovedzte a vyhrajte!

 

McCain čitateľská súťaž

Ukážte, aký ste fanúšik hranolčekov a vyhrajte!
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o 7 z vás vyhrá kuchynské chňapky, sadu podložiek pod taniere McCain

Po zakliknutí odpovedí v našich 5 otázkach ste zaradení do žrebovania a 7 z vás vyhrá kuchynské chňapky, sadu podložiek pod taniere. Držíme palce!

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/21 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.woman.sk/ukazte-aky-ste-fanusik-hranolcekov-a-vyhrajte/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.