Uhádni ktoré kuriatko sa vyliahne ako prvé a vyhraj skvelé ceny od TPD

Do liahne sme umiestnili 10 vajíčok, z ktorých sa vyliahnu kuriatka. Liaheň môže každý súťažiaci sledovať v priebehu celej súťaže, cez živé vysielania na webe funradio.sk. Úlohou súťažiaceho je vybrať si spomedzi desiatich vajíčok označených číslicami od 1 do 10 jedno, o ktorom si myslí, že sa z neho vyliahne kuriatko ako prvé. Číslicu prislúchajúcu danému vajíčku označí v registračnom formulári.

Liahnutie kuriatok je zabezpečené pod dozorom odborníkov zo spoločnosti GYRON – HYFA, s.r.o.
Vyliahnuté kuriatka budú mať zabezpečenú adekvátnu starostlivosť a budú veľmi šetrne prevezené do ich nového domova, ktorý majú už vopred zabezpečený.Uhádni ktoré kuriatko sa vyliahne ako prvé a vyhraj skvelé ceny od TPD

Uhádni ktoré kuriatko sa vyliahne ako prvé a vyhraj skvelé ceny od TPD
ilustračné foto:  funradio.sk

Uhádni ktoré kuriatko sa vyliahne ako prvé a vyhraj skvelé ceny od TPD

V momente, keď sa vyliahne prvé kuriatko, súťaž končí a spomedzi súťažiacich, ktorí si vybrali súťažné vajíčko, z ktorého sa prvé kuriatko vyliahlo, vyžrebujeme jedného výhercu ceny – produktu od spoločnosti  TPD, ktorá bola k tomuto súťažnému vajíčku pridelená. Žrebovanie výhercu sa uskutoční v najbližší pracovný deň po vyliahnutí kuriatka. V prípade, že sa nevyliahne žiadne kuriatko počas doby trvania súťaže (teda do 06.04.2018 do 12:00 hodiny), výherné vajíčko určíme žrebom a spomedzi súťažiacich, ktorí si vybrali toto vajíčko, vyžrebujeme jedného výhercu ceny – produktu od spoločnosti TPD, ktorá bola k tomuto súťažnému vajíčku pridelená.

Kým sa vyliahne prvé kuriatko, pozrite si ceny ktoré môžete vyhrať:

Súťaž prebieha v termíne od 20.03. do 06.04.2018 do 12:00 hodiny, resp. do vyliahnutia prvého kuriatka.

06.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.