Uhádni Čo Je to a vyhraj super ceny s Porfixom!

Počúvaj naše vysielanie, na výzvu moderátora pošli SMS na číslo 0905 612 612 a buď v hre o príklepovú vŕtačku Black and Decker a ručnú pílu na pórobetón od Porfixu! Na linke budú dvaja poslucháči, ktorým moderátor opisuje rôzne slová súvisiace so stavbou a bývaním. Uhádni ich v časovom limite viac ako súper a výhra je tvoja!

Pre každého súťažiaceho budú pripravené vždy iné slová a indície.

PORFIX je komplexný stavebný systém z pieskového pórobetónu na stavbu domu alebo jeho rekonštrukciu. Ponúka ucelený sortiment tvárnic, priečkoviek a doplnkového sortimentu, ktorý je vyrobený na báze kremičitého piesku alebo elektrárenského popolčeka. Pri stavbe s materiálom PORFIX sa nemusíte v ničom obmedzovať. Pórobetón je univerzálny stavebný materiál, ktorý si vás získa predovšetkým jednoduchou opracovateľnosťou s minimálnym množstvom odpadu a ľahkou manipuláciou pri murovaní. Vďaka týmto vlastnostiam umožní realizovať každý váš nápad do posledného detailu. Zákazník s PORFIXom získa okrem kvalitného materiálu veľa ďalších služieb a bonusov ako napríklad výpočet spotreby materiálu, založenie stavby, poradenstvo či ručné náradie.

Uhádni Čo Je to a vyhraj super ceny s Porfixom!

Uhádni Čo Je to a vyhraj super ceny s Porfixom!
ilustračné foto: expres.sk

Uhádni Čo Je to a vyhraj super ceny s Porfixom!

Súťažíme každý pracovný deň od pondelka 3.4. do piatka 7.4. v Hemendexe.

Termín konania súťaže: do 07.04.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.