Týždeň rozhlasovej hry

Sedemnásť rozhlasových hier v súťaži kráľovnej rozhlasovej tvorby. Od 12.10. do 17.10. v Rádiu Devín. Denne, o 11:00; o 16:00 a o 19:00. O víťazoch rozhodne porota a Vy v internetovom hlasovaní. Mená víťazov sa dozviete v utorok 20. októbra v priamom prenose v Rádiu Devín. Všetky rozhlasové hry vytvorené od novembra 2013 do konca júla 2015 súťažia o Hlavnú cenu, Individuálne ceny a Cenu poslucháčov.

Týždeň rozhlasovej hry

ilustračné foto: rtvs.sk

Súťaž o zmenšené vydanie Biblie Dalí

Cena pre jedného z poslucháčov, ktorí sa zapoja do hlasovania: Najčítanejšia kniha sveta očami umelca. Zmenšené vydanie Biblie Dalí (Kniha obsahuje kompletný preklad Starého a Nového zákona. Text Svätého písma je obohatený o 105 verných reprodukcií biblických výjavov Salvadora Dalího, ktoré slávny maliar vytvoril na podnet svojho priateľa a podporovateľa Dr. Giuseppa Albaretta.)

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/18 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://devin.rtvs.sk/clanky/rozhlasova-hra/90085/tyzden-rozhlasovej-hry“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.