Tvorte s kávou a vyhrávajte

Úlohou súťažiacich je vytvoriť súťažný príspevok v jednej zo štyroch disciplín (kávový portrét, emócie s kávou, reklamná fotografia a minimalistický dizajn), a to podľa postupu popísaného vo videu, ktoré je k dispozícii na webe www.dolce-gusto.sk/cafeatelier ku každej súťažnej disciplíne. Súťažiaci môže vytvoriť viacero súťažných príspevkov aj vo viacerých disciplínach.

Súťažiaci umiestni súťažný príspevok na svoj profil na Facebooku alebo na Instagrame s hashtagom #cafeatelier obsiahnutým v texte príspevku. Ak súťažný príspevok nahráva na Facebook, musí v nastavení príspevku zvoliť, že ho prezentuje verejne, inak nemožno súťažný príspevok zaradiť do súťaže. Konkrétne pokyny na prezentáciu súťažných príspevkov sú uvedené na súťažnom webe.

O rozhodnutí zaradiť príspevok do súťaže rozhoduje organizátor po revízii fotografie.

Príspevok ani fotografia vkladané súťažiacim nesmú byť v rozpore s dobrými mravmi, nesmú byť vulgárne, podnecovať do nenávisti k skupine obyvateľstva, prípadne byť akokoľvek v rozpore s platnými právnymi predpismi a ďalej v rozpore s oprávnenými záujmami usporiadateľa. Ak nebudú príspevok alebo fotografia súťažiaceho spĺňať podmienky podľa predošlej vety, súťažiaci bude zo súťaže vyradený.

 

Tvorte s kávou a vyhrávajte

Tvorte s kávou a vyhrávajte
ilustračné foto: dolce-gusto.sk

Tvorte s kávou a vyhrávajte

Vyhrajte:

29x sada stylových šálok dle vlastného výberu
10x prémiový kávovar Drop
1x 3000 € poukaz do dizajnového štúdia
10x káva na celý rok zadarmo
Pre každého zľava 10 % na www.dolce-gusto.sk

 

 

Termín konania súťaže: 17.07.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.