TPD.sk vám prináša prestížnu anketu Notebook roka 2016

Výstava tých najzaujímavejších notebookov – nominantov na prestížny titul NOTEBOOK ROKA a TABLET ROKA 2016 môžete vidieť, môžete vyskúšať v dňoch 25. a 26. 11. 2016 v priestoroch obchodného domu TPD v Bratislave na ulici Farského 26.

Najštíhlejšie novinky z porfólia ultra tenkých, ultra ľahkých no enormne výkonných zariadení ako napríklad ACER Swift 7, ASUS ZenBook 3, najnovší Dell XPS 13, HP Spectre 13 ale aj Lenovo YOGA 910. Herné notebookové beštie s výkonom ako desktopy ACER Predator, ASUS ROG G752, či ASUS ROG GL502, HP Omen i Lenovo Y900

Príďte písať perom po tablete, príďte preklápať, otáčať, príďte oddeľovať 2 v 1 zariadenia, príďte fotiť s vlajkovými smartfónmi ASUS ZenFone3, alebo Lenovo Moto Z a vyskúšať čo všetko dokáže foto – video – audio set Moto Mods. Príďte sa presvedčiť, že bezpečnosť používania internetu, bezpečnosť vašich detí, bezpečnosť vašich zariadení je vo vašich rukách

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

TPD.sk vám prináša prestížnu anketu Notebook roka 2016
ilustračné foto: tpd.sk

TPD.sk vám prináša prestížnu anketu Notebook roka 2016

Hlasovať môžete len raz. Prideliť môžete jeden hlas jednému zariadeniu v každej kategórii.

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o atraktívne ceny, aj finančného charakteru – nákupná poukážka v hodnote 400 EUR na nákup notebooku HP podľa vlastného výberu v predajniach TPD alebo v e-shope www.tpd.sk, notebook Dell, Lenovo YogaBook, exkluzívny smartfón značky ASUS a praktický smartfón značky ACER. A aby sme nezabudli na bezpečnosť, ku každému mobilnému zariadeniu, ktoré vyhráte, získate najnovší ESET Smart Security alebo ESET Mobile Security.

Notebook roka 2016 podporili hlavný partneri: TPD – www.tpd.sk a ESET – www.eset.sk.

Termín konania súťaže: do 27.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.