TešíMa – veľké stretnutie singlov

V predvečer Valentína – sviatku zamilovaných – sa v Bratislave uskutoční stretnutie všetkých nezadaných, ktorí sa chcú zabaviť a prípadne aj zoznámiť.

V sobotu 13. februára 2016 privíta bratislavský Nu Spirit Club mužov aj ženy všetkých vekových kategórií, ktorí sú práve bez partnera, ale pripravení to zmeniť. Na párty nazvanú TešíMa môžu prísť naozaj celkom sami, na mieste bude skupina dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, takzvaných „socializačných katalyzátorov“, ktorí budú pomáhať s nadväzovaním kontaktov.

TešíMa – veľké stretnutie singlov

TešíMa – veľké stretnutie singlov

 

„Nikto však nebude nikoho do ničoho nútiť,“ hovorí Eva Bacigalová z portálu SmeSingle.sk, jedného z organizátorov netradičného podujatia. „Hostí budú zabávať stand-up komici Dr. Mundi, Gabo Žifčák a Lujza s témami zameranými na radosti a strasti single života, o hudbu na dvoch poschodiach klubu sa postarajú dídžeji Yellowbox, Koki, Hans & Kinet.“

Čerešničkou na torte bude tombola. Zakúpením lístku na podujatie TešíMa sa jeho účastníci nielen zapoja do žrebovania o zaujímavé ceny, ale zároveň prispejú Občianskemu združeniu Bublina na tábory, ktoré robí pre deti z detských domovov a sociálne slabších rodín. „Názov TešíMa je typickým zvukovým vyjadrením prvého kontaktu. Je v ňom radosť, očakávanie aj predpoklad dobrého vzťahu s novým človekom do budúcnosti,“ dopĺňa informácie o filozofii nápadu Hana Poliačiková z organizačného tímu. „My dúfame, že si po príjemnom večeri budeme môcť povedať, že nás tešilo.“

Viac informácii o single párty TešíMa nájdete na www.facebook.com

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.