Tajomné knižnice, vyhraj kopu kníh

Uhádni, akým knižným postavám patria tajomné knižnice, a vyhraj kopu kníh.

V dňoch 6. marca až 31. marca môžeš každý pracovný deň hádať a odhaľovať knižné postavy, ktorým patria tajomné knižnice. Spolu na teba čaká až 20 úloh. Indíciami sú knihy, ktoré by podľa nás mohli postavy vlastniť a v niektorých prípadoch aj také knihy, ktoré skutočne považujú za svoje obľúbené. Preto čím viac toho o knižných hrdinoch vieš, tým lepšie :-)

Ďalšími indíciami sú predmety, ktoré súvisia s postavami alebo príbehmi, v ktorých vystupujú. Celkový vzhľad knižnice a pozadie hracej plochy možno na prvý pohľad nič neznamenajú, ale ktovie, možno ti pri odhaľovaní rovnako pomôžu.

Tajomné knižnice, vyhraj kopu kníh
ilustračné foto:  martinus.sk

Text organizátora súťaže:
Na konci súťaže vyžrebujeme 3 šťastných výhercov, ktorí získajú knihy podľa vlastného výberu v podobe darčekovej poukážky. Každá správna odpoveď predstavuje jednu knižku a teda darčekovú poukážku v hodnote 15 eur.

 

Koniec súťaže: 31. 03. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.