Svetový hit, ktorý doma pripravíte za pár eur! Trdelník so zmrzlinou.

Je krehký, sladký a lahodný. Keď sa do neho zahryznete, zažijete explóziu chutí. Trdelník so zmrzlinou je fenomén. Vymysleli ho Česi, miluje ho celý svet. S TESCOMOU pripravíte ešte chutnejší, než si doprajú turisti pri potulkách stovežatou Prahou. Ako je to možné? Ako trdelník, tak aj zmrzlinu si totiž vyrobíte pekne doma, poctivo!

Svetový hit, ktorý doma pripravíte za pár eur!

Domáci chutí lepšie!

Prstence sladkého cesta pečené na otáčajúcich sa tyčiach a následne posypané škoricovým cukrom. A navrchu ozdobené poriadnou porciou zmrzliny. Jednoduché, geniálne. Tiež ste si tento úžasný dezert zamilovali? Máme pre vás „sladkú“ správu – domáci chutí lepšie. Vyjde vás naviac oveľa lacnejšie, ako keď si ho kúpite v stánkoch alebo v cukrárni!

trdelnik-tescoma

Zvládne to každý!

Pripravení? Ideme na to! Najprv vyrobíte cesto presne podľa priloženého receptu vo forme na trdelníky DELÍCIA , urobíte približne centimeter dlhé valčeky, naviniete na formu, rozvaľkáte, aby sa valčeky spojili, potriete maslom a necháte štvrť hodiny kysnúť. Potom už len cesto vložíte do rúry. A čakáte, než sa dobrota upečie… „Súčasťou výrobku je aj obrázkový manuál na prípravu trdelníkov, takže prípravu zvládne skutočne každý,“ upozorňuje šéfkuchár TESCOMY Pavel Šnajdr. Zatiaľ čo v stánkoch populárna maškrta vyjde pokojne na viac ako pár eur, s pomôckou od TESCOMY vás jeden trdelník vyjde na zhruba pár centov.

tescoma-zmrzlina

Ako na poctivú zmrzlinu?

Balenie obsahuje dve valcové formy z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a stojanček . Ten slúži na odkladanie navinutých neupečených trdelníkov pri kysnutí, ľahké pootáčanie foriem v rúre počas pečenia aj na odkladanie trdelníkov obaľovaných v cukre pred podávaním. Úchyty sú zo žiaruvzdorného silikónu , ktoré sme vybavili špeciálnymi značkami pre presné pootáčanie – cesto vďaka nim bude rovnomerne prepečené. Úchyty sa dajú navyše sňať, takže upečený trdelník dostanete z formy úplne bez problémov!

Nezabudnite, že k domácemu trdelníku patrí aj domáca lahodná zmrzlina. Ako na ňu? Vyskúšajte našu novinku z línie DELLA CASA v podobe zmrzlinovača, s ktorým doma vykúzlite zamatovú zmrzlinu ako skutoční majstri cukrári. Váš skvostný dezert určite predbehne „pouličnú“ verziu. Domáca je totiž najlepšia!

© TESCOMA s.r.o.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.