Súťažte o toaletnú vodu Stardust od Oriflame

Nenechajte si ujsť možnosť vyhrať exkluzívnu vôňu, ktorá z vás urobí princeznú. Princezné boli súčasťou nášho najkrajšieho obdobia a vraciame sa k nim s našimi deťmi, keď obdivujú magický svet rozprávok. Na rozprávkový svet nikdy nezabudneme, najmä nie počas Vianoc, ktoré by bez pozerania rozprávok neboli Vianocami.

Čo keby sme vám povedali, že čarovný svet si môžete teraz so sebou niesť každučký deň? Radosť prinášajúca Toaletná voda Stardust od Oriflame vás zahalí do pomyselnej deky počas chladných dní a vykúzli z vás rozprávkovú osobnosť. Stardust patrí do sofistikovanej rodiny vôní chypre. Spočiatku možno cítiť iskrivé yuzu, lekno a zmyselnú slivku, v srdci vône prevláda povojník, korenistá bielej ľalia a zbožňovaný kvet – ruža. Na záver sa tajomná Stardust prelína do pačuli, nežnej balzamovej živice benzoínu a ambry s priam hypnotickým účinkom.

Stardust
Vyhrajte toaletnú vodu Stardust od Oriflame
ilustračné foto: damskajazda.sk

Súťažte o toaletnú vodu Stardust od Oriflame

Súťaž trvá do 15.12.2015 do 24.00 hod.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/15 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://damskajazda.webnoviny.sk/zenske-sutaze/sutazte-o-toaletnu-vodu-stardust-od-oriflame/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.