Súťažte s kávou Juan Valdez o 3 produktové balíčky

Káva Juan Valdez je v USA špičkou. Teraz prichádza na Slovensko. Kto bol na dovolenke či pracovnej ceste v USA, možno si všimol množstvo kaviarní s logom Juan Valdez. Mnoho ľudí v USA podľa prieskumu považuje túto kolumbíjsku kávu za najlepšiu na svete.

Súťažte s kávou Juan Valdez o 3 produktové balíčky

ilustračné foto:  bratislavaden.sk

Text organizátora súťaže:

To, že je káva Juan Valdez tak výnimočná, je dané geografickým mixom, ktorý predurčuje Kolumbiu na pestovanie najkvalitnejšej kávy na svete. Základným pozitívnym predpokladom je pestovanie na vulkanickej pôde. Kolumbia sa nachádza v strete dvoch tektonických platní (juhoamerickej a karibskej), a tým pádom bola v minulosti (ale aj v súčasnosti) postihovaná pomerne častou sopečnou aktivitou. To vytvorilo skvelý pôdny podklad na pestovanie vynikajúcej kávy. Pridajte k tomu kolumbijskú teplotu a vlhkosť a máte ideálny mix pre dokonalú kávovú chuť!

 

Koniec súťaže: 13. 06. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.