Súťažte s iStores a vyhrajte 6x slúchadlá

Vyhrajte 6x Beats Solo 2 Wireless
iStores, najväčšia sieť predajní Apple Premium Reseller, je k vám opäť bližšie. 22. októbra pre vás otvárame predajňu v novom nákupnom centre Popradu. iStores nájdete v Bratislave v centrách Avion a Polus, v trnavskej City Arene v Banskej Bystrici v SC Europa, v košickom Auparku a od 22. augusta v OC Forum Poprad. Prvých 100 návštevníkov od iStores získa 10 € Darčekovú poukážku iStores na ďalší nákup.

Súťažte s iStores a vyhrajte 6x slúchadlá

ilustračné foto: istores.sk

Súťaž o Beats Solo 2 Wireless

Pri tejto príležitosti, pre vás máme prichystanú súťaž, v ktorej môžu vyhrať až 6 z vás skvelé Beats Solo2 Wireless. Stačí navštíviť jednu z predajní iStores, získať reklamný leták na ktorom je súťažný kupón. Potom stačí podtvrdiť podmienky súťaže, vyplniť kontaktné údaje a odpovedať na súťažnú otázku. Vyplnený kupón možete odovzdať v jednej z predajní iStores. Kupóny so správnou odpoveďou sa potom dostanú do zlosovania. Súťaž prebehne vo všetkých predajniach iStores od 22. do 26. októbra 2015.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/26 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.istores.sk/default.asp?inc=inc/istores/poprad.html&style=1″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.