Súťažte s FLASKA – láska na prvý dúšok a vyhrajte 1 pre seba

Zdravý pitný režim trápi viacerých z nás a to pritom vieme, že voda je pre naše telo nevyhnutná. Veď aj ľudské srdce obsahuje až 85% vody :)

Skúste si spraviť z pitia naozajstný pôžitok a doprajte si vodíkovú vodu, ktorá má množstvo priaznivých účinkov na vaše zdravie a krásu. Vedia to aj v Japonsku kde je vodíková voda veľký hit. Túto vodu vám vyrobí FLASKA stlačením gombíka už za pár minút.

FLASKA je štýlový pomocník k akejkoľvek aktivite.

Zoberte ju so sebou do školy, kancelárie, fitka či len tak v obývačke. Indoor, outdoor. Už po pár dúškoch sa stane vašou súčasťou a o „elixír zdravia“ máte postarané. (aaaach presne toto sme potrebovali :)). Nie je nič lepšie ako zásobiť telo dostatkom „živej vody“ s blahodarnými účinkami. Kdekoľvek a kedykoľvek. Jediné čo k tomu potrebujete, je FLASKA a čistá voda z vodovodu. Jednoduché, nie? FLASKA je láska na prvý dúšok.

Súťažte s FLASKA - láska na prvý dúšok a vyhrajte 1 pre seba

Súťažte s FLASKA – láska na prvý dúšok a vyhrajte 1 pre seba
ilustračné foto: cvicte.sk

Súťažte s FLASKA – láska na prvý dúšok a vyhrajte 1 pre seba

Vyhrajte FLASKU pre seba a potešte sa pod vianočným stromčekom. Stačí iba správne odpovedať na jednoduchú otázku.

21.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.