Súťažte s ETA o ceny v hodnote 400€

Zapojte sa do súťaže s ETA a vyhrajte jeden z desiatich hodnotných produktov do kuchyne a domácnosti. Stačí odpovedať na pár jednoduchých otázok a možno si práve vy spríjemníte jeseň s produktami ETA. POZOR, súťažíme len do 14.10.2018, tak sa poponáhľajte!

Súťažte s ETA o ceny v hodnote 400€

Súťažte s ETA o ceny v hodnote 400€
ilustračné foto:  pricemania.sk

Súťažte s ETA o ceny v hodnote 400€

Tradičná česká značka ETA, ktorá má na českom a slovenskom trhu svoje nezastúpiteľné miesto, vybavuje domácnosti spotrebičmi a prináša do nich radosť a úžitok 75 rokov. ETA je jediná firma u nás s vlastnou štátnou skúšobňou, v ktorej zaisťuje vysoký štandard výrobkov a servisu. ETA sleduje trendy a ponúka inovatívne riešenie, vďaka ktorému jej produkty dobre fungujú v každej domácnosti.

Súťaž prebieha od 1.10.2018 do 14.10.2018. V pondelok 15.10.2018 budú vyžrebovaní 10 výhercovia spomedzi zúčastnených, ktorí odpovedali správne na všetky otázky. Spoločnosť ETA, ako dodávateľ výhier, si v prípade vyčerpania skladových zásob niektorého z produktov vyhradzuje právo poslať  ako výhru alternatívny produkt.

14.10.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.